Σινεφίλια [Cinephilia.Gr] - Φωτογραφίες, σχέδια, κ.λπ. http://cinephilia.gr/index.php/eikones/photos Thu, 21 Sep 2017 03:14:19 +0000 el-gr dimitris.bampas@outlook.com (Cinephilia- Σινεφίλια) Stephan Vanfleteren: Οι σταρ των Καννών http://cinephilia.gr/index.php/eikones/photos/5860-stephan-vanfleteren-oi-star-ton-kannon http://cinephilia.gr/index.php/eikones/photos/5860-stephan-vanfleteren-oi-star-ton-kannon dimitris.bampas@outlook.com (Administrator) Φωτογραφίες Wed, 31 May 2017 13:46:44 +0000 Ημερολόγιο Pirelli 2017 http://cinephilia.gr/index.php/eikones/photos/5677-imerologio-pirelli-2017 http://cinephilia.gr/index.php/eikones/photos/5677-imerologio-pirelli-2017 dimitris.bampas@outlook.com (Administrator) Φωτογραφίες Tue, 10 Jan 2017 06:42:33 +0000 Man Ray: Φωτογραφίες http://cinephilia.gr/index.php/eikones/photos/4959-man-ray http://cinephilia.gr/index.php/eikones/photos/4959-man-ray dimitris.bampas@outlook.com (Administrator) Φωτογραφίες Tue, 04 Aug 2015 06:23:14 +0000 Audrey Hepburn: Portraits of an Icon http://cinephilia.gr/index.php/eikones/photos/4915-audrey-hepburn-portraits-of-an-icon http://cinephilia.gr/index.php/eikones/photos/4915-audrey-hepburn-portraits-of-an-icon dimitris.bampas@outlook.com (Administrator) Φωτογραφίες Fri, 19 Jun 2015 13:32:19 +0000 Edward Quinn: Στη Γαλλική Ριβιέρα http://cinephilia.gr/index.php/eikones/photos/4910-edward-quinn http://cinephilia.gr/index.php/eikones/photos/4910-edward-quinn dimitris.bampas@outlook.com (Administrator) Φωτογραφίες Tue, 16 Jun 2015 03:44:37 +0000 The Lobster: ένα φωτογραφικό άλμπουμ http://cinephilia.gr/index.php/eikones/photos/4842-the-lobster-photo-album http://cinephilia.gr/index.php/eikones/photos/4842-the-lobster-photo-album dimitris.bampas@outlook.com (Administrator) Φωτογραφίες Fri, 15 May 2015 13:04:05 +0000 Jean-Baptiste Mondino: Οι φωτογραφίες των σταρ http://cinephilia.gr/index.php/eikones/photos/4666-jean-baptiste-mondino http://cinephilia.gr/index.php/eikones/photos/4666-jean-baptiste-mondino dimitris.bampas@outlook.com (Administrator) Φωτογραφίες Mon, 02 Feb 2015 17:06:36 +0000 Νορβηγία: Ένα φωτογραφικό άλμπουμ http://cinephilia.gr/index.php/eikones/photos/4323-norvigia-gianni-velseme-photo-album http://cinephilia.gr/index.php/eikones/photos/4323-norvigia-gianni-velseme-photo-album dimitris.bampas@outlook.com (Administrator) Φωτογραφίες Thu, 03 Jul 2014 14:16:24 +0000 Abbas Kiarostami: (Τοπιο)Φωτογραφίες http://cinephilia.gr/index.php/eikones/photos/4271-abbas-kiarostami-fototgrafies http://cinephilia.gr/index.php/eikones/photos/4271-abbas-kiarostami-fototgrafies dimitris.bampas@outlook.com (Administrator) Φωτογραφίες Tue, 03 Jun 2014 21:18:00 +0000 Snowpiercer: φωτογραφίες και σκίτσα http://cinephilia.gr/index.php/eikones/photos/4118-snowpiercer-art http://cinephilia.gr/index.php/eikones/photos/4118-snowpiercer-art dimitris.bampas@outlook.com (Administrator) Φωτογραφίες Mon, 07 Apr 2014 03:54:59 +0000 Mickey Mouse: Η εικαστική διάσταση http://cinephilia.gr/index.php/eikones/photos/4095-mickey-mouse http://cinephilia.gr/index.php/eikones/photos/4095-mickey-mouse dimitris.bampas@outlook.com (Administrator) Φωτογραφίες Mon, 24 Mar 2014 05:21:25 +0000 Το μικρό ψάρι: Σκίτσα http://cinephilia.gr/index.php/eikones/photos/4094-to-mikro-psari-skitsa http://cinephilia.gr/index.php/eikones/photos/4094-to-mikro-psari-skitsa dimitris.bampas@outlook.com (Administrator) Φωτογραφίες Mon, 24 Mar 2014 05:19:46 +0000 Enri Canaj: μια φωτογραφική παρουσίαση http://cinephilia.gr/index.php/eikones/photos/4062-enri-canaj http://cinephilia.gr/index.php/eikones/photos/4062-enri-canaj dimitris.bampas@outlook.com (Administrator) Φωτογραφίες Tue, 04 Mar 2014 15:38:32 +0000 Nymph()maniac (Lars von Trier): Τα πορτραίτα των ηθοποιών http://cinephilia.gr/index.php/eikones/photos/3948-nymphomaniac-lars-von-trier-portrait http://cinephilia.gr/index.php/eikones/photos/3948-nymphomaniac-lars-von-trier-portrait dimitris.bampas@outlook.com (Administrator) Φωτογραφίες Mon, 27 Jan 2014 06:47:29 +0000 Renoir: μια παρουσίαση http://cinephilia.gr/index.php/eikones/photos/3929-renoir-presentation http://cinephilia.gr/index.php/eikones/photos/3929-renoir-presentation dimitris.bampas@outlook.com (Administrator) Φωτογραφίες Tue, 14 Jan 2014 06:15:26 +0000 Yousuf Karsh: Πορτραίτα http://cinephilia.gr/index.php/eikones/photos/3874-yousuf-karsh http://cinephilia.gr/index.php/eikones/photos/3874-yousuf-karsh dimitris.bampas@outlook.com (Administrator) Φωτογραφίες Mon, 09 Dec 2013 06:52:58 +0000