Σινεφίλια [Cinephilia.Gr] - Αφίσσες http://cinephilia.gr/index.php/eikones/posters Fri, 18 Aug 2017 08:48:38 +0000 el-gr dimitris.bampas@outlook.com (Cinephilia- Σινεφίλια) Abbas Kiarostami: Αφίσσες http://cinephilia.gr/index.php/eikones/posters/5873-abbas-kiarostami http://cinephilia.gr/index.php/eikones/posters/5873-abbas-kiarostami dimitris.bampas@outlook.com (Administrator) Αφίσσες Sat, 01 Jul 2017 02:29:25 +0000 Φεστιβάλ Karlovy Vary: οι αφίσσες http://cinephilia.gr/index.php/eikones/posters/3506-festival-karlovy-vary-poster http://cinephilia.gr/index.php/eikones/posters/3506-festival-karlovy-vary-poster dimitris.bampas@outlook.com (Administrator) Αφίσσες Thu, 29 Jun 2017 02:32:00 +0000 Festival de Cannes: Αφίσσες http://cinephilia.gr/index.php/eikones/posters/2932-festival-de-cannes-posters http://cinephilia.gr/index.php/eikones/posters/2932-festival-de-cannes-posters dimitris.bampas@outlook.com (Administrator) Αφίσσες Thu, 11 May 2017 05:36:00 +0000 Al Hirschfeld: Αφίσσες http://cinephilia.gr/index.php/eikones/posters/5828-al-hirschfeld-afisses http://cinephilia.gr/index.php/eikones/posters/5828-al-hirschfeld-afisses dimitris.bampas@outlook.com (Administrator) Αφίσσες Thu, 27 Apr 2017 05:52:20 +0000 Stanislav Vajce: Αφίσσες http://cinephilia.gr/index.php/eikones/posters/5765-stanislav-vajce-afisses http://cinephilia.gr/index.php/eikones/posters/5765-stanislav-vajce-afisses dimitris.bampas@outlook.com (Administrator) Αφίσσες Thu, 02 Mar 2017 05:00:24 +0000 Berlinale: Αφίσσες http://cinephilia.gr/index.php/eikones/posters/3889-berlinale-posters http://cinephilia.gr/index.php/eikones/posters/3889-berlinale-posters dimitris.bampas@outlook.com (Administrator) Αφίσσες Tue, 07 Feb 2017 08:01:00 +0000 Viennale: Οι αφίσσες http://cinephilia.gr/index.php/eikones/posters/2348-viennale-poster http://cinephilia.gr/index.php/eikones/posters/2348-viennale-poster dimitris.bampas@outlook.com (Administrator) Αφίσσες Fri, 21 Oct 2016 03:22:00 +0000 La Biennale di Venezia: Αφίσσες http://cinephilia.gr/index.php/eikones/posters/4400-la-biennale-di-venezia-afisses http://cinephilia.gr/index.php/eikones/posters/4400-la-biennale-di-venezia-afisses dimitris.bampas@outlook.com (Administrator) Αφίσσες Sun, 28 Aug 2016 02:23:00 +0000 Federico Babina: Ταινίες και σπίτια http://cinephilia.gr/index.php/eikones/posters/5442-federico-babina-tainies-kai-spitia http://cinephilia.gr/index.php/eikones/posters/5442-federico-babina-tainies-kai-spitia dimitris.bampas@outlook.com (Administrator) Αφίσσες Sat, 06 Aug 2016 03:03:20 +0000 Federico Babina: Σκηνοθέτες και σπίτια http://cinephilia.gr/index.php/eikones/posters/5441-federico-babina-skinothetes-kai-spitia http://cinephilia.gr/index.php/eikones/posters/5441-federico-babina-skinothetes-kai-spitia dimitris.bampas@outlook.com (Administrator) Αφίσσες Sat, 06 Aug 2016 03:02:35 +0000 Quentin Tarantino: Αφίσσες http://cinephilia.gr/index.php/eikones/posters/2676-quentin-tarantino-posters http://cinephilia.gr/index.php/eikones/posters/2676-quentin-tarantino-posters dimitris.bampas@outlook.com (Administrator) Αφίσσες Fri, 01 Jan 2016 06:25:00 +0000 Jean-Luc Godard: Αφίσσες http://cinephilia.gr/index.php/eikones/posters/532-jean-luc-godard-posters http://cinephilia.gr/index.php/eikones/posters/532-jean-luc-godard-posters dimitris.bampas@outlook.com (Administrator) Αφίσσες Tue, 03 Jun 2014 21:18:00 +0000 Jim Jarmusch: Αφίσσες http://cinephilia.gr/index.php/eikones/posters/3901-jim-jarmusch-posters http://cinephilia.gr/index.php/eikones/posters/3901-jim-jarmusch-posters dimitris.bampas@outlook.com (Administrator) Αφίσσες Sat, 21 Dec 2013 08:05:20 +0000 Alejandro Jodorowsky: Αφίσσες http://cinephilia.gr/index.php/eikones/posters/3867-alejandro-jodorowsky-posters http://cinephilia.gr/index.php/eikones/posters/3867-alejandro-jodorowsky-posters dimitris.bampas@outlook.com (Administrator) Αφίσσες Thu, 05 Dec 2013 07:42:56 +0000 Luis Buñuel: Αφίσσες από τη μεξικάνικη περίοδο http://cinephilia.gr/index.php/eikones/posters/3860-luis-bunuel-mexican-posters http://cinephilia.gr/index.php/eikones/posters/3860-luis-bunuel-mexican-posters dimitris.bampas@outlook.com (Administrator) Αφίσσες Fri, 29 Nov 2013 23:25:00 +0000 Adrian Tomine: Εικονογράφηση για τις ταινίες του Yasujirō Ozu http://cinephilia.gr/index.php/eikones/posters/3861-adrian-tomine-yasujiro-ozu http://cinephilia.gr/index.php/eikones/posters/3861-adrian-tomine-yasujiro-ozu dimitris.bampas@outlook.com (Administrator) Αφίσσες Fri, 29 Nov 2013 23:25:00 +0000