Σινεφίλια [Cinephilia.Gr] - Πρόσωπα http://cinephilia.gr/index.php/prosopa Tue, 23 Apr 2019 20:52:08 +0000 el-gr dimitris.bampas@outlook.com (Cinephilia- Σινεφίλια) Werner Herzog: Μικρό σχόλιο http://cinephilia.gr/index.php/prosopa/europa/6581-werner-herzog-mikro-sxolio-tou-misel-dimopoulou http://cinephilia.gr/index.php/prosopa/europa/6581-werner-herzog-mikro-sxolio-tou-misel-dimopoulou του Μισέλ Δημόπουλου

]]>
dimitris.bampas@outlook.com (Administrator) Πρόσωπα Mon, 15 Apr 2019 13:15:59 +0000
Η κατάθεση ζωής της Ανιές http://cinephilia.gr/index.php/prosopa/europa/6559-i-katathesi-zois-tis-anies-tou-misel-dimopoulou http://cinephilia.gr/index.php/prosopa/europa/6559-i-katathesi-zois-tis-anies-tou-misel-dimopoulou του Μισέλ Δημόπουλου

]]>
dimitris.bampas@outlook.com (Administrator) Πρόσωπα Mon, 08 Apr 2019 18:11:05 +0000
Kiyoshi Kurosawa: Μικρό σχόλιο http://cinephilia.gr/index.php/prosopa/kosmos/6558-kiyoshi-kurosawa-mikro-sxolio http://cinephilia.gr/index.php/prosopa/kosmos/6558-kiyoshi-kurosawa-mikro-sxolio  

]]>
dimitris.bampas@outlook.com (Administrator) Πρόσωπα Mon, 08 Apr 2019 11:49:12 +0000
Victor Erice: Μικρό σχόλιο http://cinephilia.gr/index.php/prosopa/europa/6557-victor-erice-mikro-sxolio http://cinephilia.gr/index.php/prosopa/europa/6557-victor-erice-mikro-sxolio  

]]>
dimitris.bampas@outlook.com (Administrator) Πρόσωπα Mon, 08 Apr 2019 11:48:17 +0000
Seijun Suzuki: Μικρό σχόλιο http://cinephilia.gr/index.php/prosopa/kosmos/6556-seijun-suzuki-mikro-sxolio http://cinephilia.gr/index.php/prosopa/kosmos/6556-seijun-suzuki-mikro-sxolio  

]]>
dimitris.bampas@outlook.com (Administrator) Πρόσωπα Mon, 08 Apr 2019 11:47:19 +0000
Michael Winterbottom: Μικρό σχόλιο http://cinephilia.gr/index.php/prosopa/europa/6555-michael-winterbottom-mikro-sxolio http://cinephilia.gr/index.php/prosopa/europa/6555-michael-winterbottom-mikro-sxolio  

]]>
dimitris.bampas@outlook.com (Administrator) Πρόσωπα Mon, 08 Apr 2019 11:46:23 +0000
Γιώργος Πανουσόπουλος: Μικρό σχόλιο http://cinephilia.gr/index.php/prosopa/hellas/6554-giorgos-panousopoulos-mikro-sxolio http://cinephilia.gr/index.php/prosopa/hellas/6554-giorgos-panousopoulos-mikro-sxolio  

]]>
dimitris.bampas@outlook.com (Administrator) Πρόσωπα Mon, 08 Apr 2019 11:45:37 +0000
Αντουανέττα Αγγελίδη: Μικρό σχόλιο http://cinephilia.gr/index.php/prosopa/hellas/6553-antouanetta-aggelidi-mikro-sxolio http://cinephilia.gr/index.php/prosopa/hellas/6553-antouanetta-aggelidi-mikro-sxolio  

]]>
dimitris.bampas@outlook.com (Administrator) Πρόσωπα Mon, 08 Apr 2019 11:44:42 +0000
Marlene Dietrich: Μικρό σχόλιο http://cinephilia.gr/index.php/prosopa/classicus/6550-marlene-dietrich-mikro-sxolio http://cinephilia.gr/index.php/prosopa/classicus/6550-marlene-dietrich-mikro-sxolio  

]]>
dimitris.bampas@outlook.com (Administrator) Πρόσωπα Fri, 05 Apr 2019 12:26:33 +0000
Alain Resnais: Μικρό σχόλιο http://cinephilia.gr/index.php/prosopa/europa/6549-alain-resnais-mikro-sxolio http://cinephilia.gr/index.php/prosopa/europa/6549-alain-resnais-mikro-sxolio  

]]>
dimitris.bampas@outlook.com (Administrator) Πρόσωπα Fri, 05 Apr 2019 12:25:31 +0000
Fritz Lang: Μικρό σχόλιο http://cinephilia.gr/index.php/prosopa/classicus/6548-fritz-lang-mikro-sxolio http://cinephilia.gr/index.php/prosopa/classicus/6548-fritz-lang-mikro-sxolio  

]]>
dimitris.bampas@outlook.com (Administrator) Πρόσωπα Fri, 05 Apr 2019 12:24:32 +0000
Andrei Tarkovsky: Μικρό σχόλιο http://cinephilia.gr/index.php/prosopa/classicus/6547-andrei-tarkovsky-mikro-sxolio http://cinephilia.gr/index.php/prosopa/classicus/6547-andrei-tarkovsky-mikro-sxolio  

]]>
dimitris.bampas@outlook.com (Administrator) Πρόσωπα Fri, 05 Apr 2019 12:21:54 +0000
Andrei Tarkovsky και Κώστας Γαβράς: Εκλεκτικές συγγένειες http://cinephilia.gr/index.php/prosopa/europa/6546-andrei-tarkovsky-kai-kostas-gavras-eklektikes-syggeneies http://cinephilia.gr/index.php/prosopa/europa/6546-andrei-tarkovsky-kai-kostas-gavras-eklektikes-syggeneies  

]]>
dimitris.bampas@outlook.com (Administrator) Πρόσωπα Fri, 05 Apr 2019 12:21:05 +0000
Shohei Imamura: Μικρό σχόλιο http://cinephilia.gr/index.php/prosopa/kosmos/6545-shohei-imamura-mikro-sxolio http://cinephilia.gr/index.php/prosopa/kosmos/6545-shohei-imamura-mikro-sxolio  

]]>
dimitris.bampas@outlook.com (Administrator) Πρόσωπα Fri, 05 Apr 2019 12:18:27 +0000
Carl Theodor Dreyer: Μικρό σχόλιο http://cinephilia.gr/index.php/prosopa/classicus/6544-carl-theodor-dreyer-mikro-sxolio http://cinephilia.gr/index.php/prosopa/classicus/6544-carl-theodor-dreyer-mikro-sxolio  

]]>
dimitris.bampas@outlook.com (Administrator) Πρόσωπα Fri, 05 Apr 2019 12:16:53 +0000
Éric Rohmer: Μικρό σχόλιο http://cinephilia.gr/index.php/prosopa/classicus/6543-eric-rohmer-mikro-sxolio http://cinephilia.gr/index.php/prosopa/classicus/6543-eric-rohmer-mikro-sxolio  

]]>
dimitris.bampas@outlook.com (Administrator) Πρόσωπα Fri, 05 Apr 2019 12:15:17 +0000